top of page

BİREYSEL EĞİTİMLER

Modern hayatın içinde zihin odaklı yaşamlar sürüyoruz. Hem iş hem özel hayatımızda problemlerimizi çözmek, yaşamı düzenlemek için yeni fikirler düşünceler üretiyoruz; ilişkilerimizde  belki de en çok bu düşünceleri paylaşıyoruz. Peki bu kadar düşünce, içsel konuşma, fikirler, planlar ve geçmişte olanlarla dolu zihnimizi ne kadar tanıyoruz? Ne kadar yönlendirebiliyoruz? Ya da bu düşüncelerin ötesinde bedenimizin ve duygularımızın ne kadar farkındayız? 

Psikolojik olarak sağlıklı bir hayat sürebilmek için bilişsel süreci duygusal, sosyal ve fiziksel yaşantılarla dengeleyebilmemiz gerek. RowerMind kişisel eğitimleri size hayatı dengeli ve bütüncül yaşama becerisini kazandırmak için geliştirildi. Mindfulness temel prensiplerini kürek sporuna uygulayarak her kürek hareketinde zihnimizi tanıyoruz. Kürek çekerken zihnimizi eğitiyoruz. Beden-zihin ilişkisini güçlendirerek sinir sistemimizi bilinçli bir şekilde rahatlatmayı öğretiyoruz. Bize katılın. RowerMind'la doğanın içinde ve bir ekibin parçası olarak kendinizi geliştirin. 

tek kurek.jpg

Sizler için su üstünde ve kürek çekerken deneyimleyeceğiniz mindfulness (bilinçli farkındalık) ve sağlıklı yaşam meditasyonları hazırladık. Bireysel eğitimlerimizle mindfulness konusunda beceri kazanabilir ya da farkındalık deneyiminizi derinleştirebilirsiniz.

 

Amacımız size, suda öğrenip karada kullanabileceğiniz, hayatınızın her alanında olumlu etkisini hissedeceğiniz, bilişsel, duygusal ve davranışsal beceriler kazandırmak. 

 

Ekibimizin uzman psikologlarından biriyle yapacağınız öngörüşmede ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz belirlenir. Karada verilen teorik eğitimin ardından meditasyon programı suda eğitmen yönetiminde tatbik edilir. 

KÜREKLE MEDİTASYON SEANSLARI

57e3e041-ee64-4356-bce4-e4df05219b28.jpg

Kürek meditasyonunu daha yoğun deneyimlemek ve bilinçli farkındalığın derinliklerine inebilmek için gelin beraber daha uzun vakit geçirelim. 

 

Günlük atölyeler kürek, oturma ve hareket meditasyonları içerir. Pratik ağırlıklı bu çalışmalarda kısa öğretiler ve farkındalığı daha derinlemesine özümsemeniz için soru cevap fırsatları da olacaktır. Her eğitim, grup üyelerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Günlük atölyeler farklı modüller eklenip, çıkartılarak daha kısa ya da uzun bir sürede sunulabilir. 

 

 

Konusunda uzman ekibimize ulaşın. Size en uygun bireysel eğitim programına beraber karar verelim. 

KÜREKLE MINDFULNESS

ATÖLYELERİ

bottom of page