top of page

KURUMSAL EĞİTİMLER

Ekibinizi doğada, eğlenerek ve yaşayarak öğrenecekleri bir eğitime çağırıyoruz. Gelin şirketinizin çalışanlarını, Bodrum’un mavi sularında, uzman eğitmenlerin verdiği butik bir eğitimle destekleyelim. 

Aerial drone bird's eye view of sport ca

Hedef Beceriler: RowerMind eğitimleri verimliliği arttıran bir çok değişik beceriyi hedef alabilir. Sizin için bu yetkinlikleri 7 kategoride topladık.

Süre ve İçerik: RowerMind kurumsal eğitimlerinin süresi ve içeriği kurumun ve çalışanların ihtiyaçlarına göre yapılacak öngörüşme sürecinde belirlenir. Örnek eğitim ve içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hazırlayan ve Sunan: Eğitimler uzman psikologlar tarafından hazırlanır ve yine uzman psikolog ve eğitmenler tarafından sunulur.  

Yer: Ekibimiz Bodrum merkezli çalışmaktadır. RowerMind eğitimlerini Bodrum'da ya da İstanbul'da alabilirsiniz.

Kontenjan: RowerMind küçük grup eğitimleri sunmaktadır. Kontenjanımız 12 kişilik ekiplerle sınırlıdır. Küçük grup eğitimleri her katılımcının psikolog eğitmenlerimizle daha yakından çalışabilmesini ve hedeflerine daha kolay ulaşmasını sağlar. 

Stres yönetimi ve derin rahatlama becerisi

1.

Mindfulness / Bilinçli farkındalık

2.

Ekip uyumu, liderlik ve takım çalışması

3.

Odaklanma ve konsantrasyon becerisi

4.

Motivasyon

5.

Oyun ve rekreasyon 

6.

Kendinin ve çalışma arkadaşlarının bilişsel , davranışsal ve duygusal süreçlerini daha iyi tanıma

7.

RowerMind programlarının temeli öğrenme psikolojisinin üzerine kurulmuştur. Eğitimlerimiz yaşantısal öğrenme odaklıdır. Hedef alınan beceriler hem suda, hem de karada deneyim yoluyla geliştirilir. Deneyimlerin eğlenceli olmasına önem verilir; zihin gelişimi keyifli vakit geçirirken desteklenir. Öğrenme süreci doğanın içinde, sinir sistemimizin ihtiyaçları gözetilerek yönetilir. Her aşamada çalışma ve dinlenme dengesine dikkat edilir. Ekip olma becerisi, ekiple uyumlanma ve beraber çalışma da öğrenme sürecinin önemli değerlerindendir. 

Siz de takımınızın yıllanmış bir kürek ekibi gibi etkin ve kusursuz bir uyumla çalışmasını istiyorsanız bize ulaşın. Takımınızın ihtiyaçlarını belirleyerek, size özel bir RowerMind eğitimi oluşturalım.

bottom of page